wózki widłowe Toolmex

Proponowane przez nas wózki są produkowane przez koncern ZHEJIANG HANGCHA ENGINEERING MACHINERY CO., Ltd, w kooperacji z japońskimi producentami wózków – NISSAN / ISUZU / YANMAR / TCM / OKAMURA i in. , który to koncern od ponad 30 lat jest wiodącym producentem wózków widłowych w Chinach (roczna produkcja około 40 000 wózków widłowych). Koncern ten stale udoskonala swe wyroby stosując najnowsze zdobycze techniki, zarówno w budowie jak i produkcji wózków, aby zapewnić swoim klientom jak najdoskonalsze pod względem jakości produkty. Załoga HANGCHA CO., Ltd, stanowi ponad 350 inżynierów i setki pracowników produkcyjnych posiadających najwyższe kwalifikacje. Zakład zajmuje powierzchnię ponad 150 000 m2, przy czym powierzchnia produkcyjna to 90 000 m2.

Firma Toolmex Truck Sp. z o.o. istnieje od 1990 roku. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i serwis wózków widłowych nowych i używanych, oraz sprzedaż części zamiennych. Jesteśmy wyłącznym importerem na Polskę wózków widłowych koreańskiej firmy HYUNDAI.

Naszą główną bazą techniczną, handlową, serwisową oraz remontową jest Zakład Wózków Widłowych i Urządzeń Magazynowych w Szydłowcu. Znajdują się tu dwie hale produkcyjno – remontowe (każda o powierzchni ponad 2500 m2) wyposażone we wszechstronne i profesjonalne urządzenia i narzędzia niezbędne do serwisowania i remontów wózków widłowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę nowych wózków widłowych światowej klasy producentów HYUNDAI, MERLO, HANGCHA, TERRA, CARREFFE, LEVANTE, DAMBACH.

Modernizacje wózków widłowych oraz montaż wszelkich osprzętów takich jak: przesuwy boczne wideł, chwytaki obrotowe, głowice obrotowe, pozycjonery wideł, katalizatory, itd.

Przeglądy gwarancyjne, pogwarancyjne, diagnostyka oraz naprawy wózków widłowych u użytkownika.

Sprzedaż części zamiennych,

Skup wózków widłowych,

Szkolenie operatorów wózków widłowych i konserwatorów maszyn roboczych

Wynajem wózków widłowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzania naszego zakładu oraz punktów sprzedaży w celu dokonania audytu odnośnie zapasów magazynowych i jakości wykonywanych napraw i serwisu. Nasi pracownicy są do państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania natury logistycznej.


dyplom UDT dla Toolmex Truck
Gwarantujemy czas reakcji 4 godziny oraz naprawy do 24 godzin