CHIŃSKIE WÓZKI CORAZ BARDZIEJ POPULARNE W POLSCE
Dlaczego miałbym kupować chiński wózek widłowy?

Czterech z 20 największych na świecie dostawców przemysłowych wózków widłowych ma siedzibę w Chinach, podczas gdy wielu innych zainwestowało miliony w budowę gigantycznych zakładów produkcyjnych, w tym: Toyota, Yale, Linde (Chiny) Forklift Truck Corp, Hyster China, Mitsubishi Heavy Industries Forklifts (Dalian) Co Ltd., Caterpillar Chiny, Crown, Manitou, Nichiyu i Jungheinrich.

Chiny mają również rosnącą reputację w dziedzinie inżynierii jakości, której zaufały inne międzynarodowe ikony, takie jak Toyota, BMW, General Motors i Volkswagen, które obecnie produkują tam pojazdy silnikowe.

Sprzedaż wózków widłowych w Chinach wzrosła o 35% rocznie w latach 2003–2007, a następnie o 10,3% w 2008 r. Chiny są obecnie największym dostawcą na świecie od 2011 r., Tj. „Obecnie wszystko jest produkowane w Chinach…”

Szybko znika mit, że wózki widłowe produkowane w Chinach są uważane za gorsze, na co wskazuje znaczny wzrost liczby dealerów zainteresowanych ich sprzedażą na całym świecie.

HANGCHA, jeden z najszybciej rozwijających się chińskich producentów wózków widłowych, niedawno ogłosił, że osiągnął rekordowy poziom prawie 200 000 wózków widłowych wyprodukowanych w jednym roku.

Będąc jednym z trzech największych chińskich eksporterów wózków widłowych, HANGCHA pojawia się w wielu krajach i powoli zdobywa znaczną część globalnego rynku.

Chociaż istnieje wielu chińskich producentów wózków widłowych, statystyki są imponujące dla HANGCHA. Firma stanowi obecnie ponad 10% całego eksportu wózków widłowych w Chinach i przewiduje się, że wkrótce znajdzie się wśród 20 najlepszych producentów wózków widłowych na świecie!

Oprócz jakości i stosunku jakości do ceny, kolejnym powodem tego fenomenalnego wzrostu jest fakt, że dystrybucją zajmują się główne firmy na całym świecie.

Wózki widłowe HANGCHA są sprzedawane w Polsce głównie przez firmę TOOLMEX TRUCK w Szydłowcu.
Jeśli w przeszłości ludzie mieli obawy dotyczące chińskich wózków widłowych, są teraz dobrze i naprawdę akceptowani na rynku ogólnym – a wiele z tych chińskich wózków widłowych jest sprzedawanych przez większe, bardziej profesjonalne firmy wózków widłowych reprezentujących sprzęt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *